
Світлодіодний врізний світильник DPL-R7-5 7W 620Lm 5000K нейтральний білий 120х22mm (Біом)
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023429
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний врізний світильник Biom DPL-R7-5 7Вт 620Лм 5000K нейтральний білий 120х22мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120x22 |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал арматури | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір посадковий | 90 |
| Світловий потік | 620 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 5500 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


