
Світлодіодна люстра з пультом д/у SMART SML-R44-70-RGB 70W 3000-6000K 5600Lm 500х100mm білий (Біом)
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023956
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра з пультом д/у Biom SMART SML-R44-70-RGB 70Вт 3000-6000K 5600Лм 500х100мм білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500x100 |
| Еквівалентна потужність | 630 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 70 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 5600 Lm |
| Температура світла | 3000 - 6000 K + RGB |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма світильника | Багатокутні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴

