
Світлодіодна стрічка яскрава Professional BPS-G3-12-5050-60-CW-20 12В 60Led/m 14.4W/m 6000K, 1м (Біом)
117 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00-00014502
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 2100 лм та споживану потужність 14,4 Вт/м. Діапазон колірних температур – 6000-6500 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014502 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5050-60-CW-20 білий, негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2100 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 2.80 |
- Ціна: 117 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м





