
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-12-S-2835-60-CW-20 білий (S-type) 12В 60Led/m 5.8W/m 6000K, 1м (Біом)
61 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00-00020325
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна стрічка Biom Professional BPS-G3-12-S-2835-60-CW-20 білий (S-type) 12В 60Лед/м 5.8Вт/м 6000К, 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020325 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-60-CW-20 білий (S-type), негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Споживана потужність | 5,8 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 120 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 700 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 1.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




