
Димер для лед стрічки D-30A-R+B2:B101F23-B, 10A×3 канали DC12-48V чорний (Біом)
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00025595
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер для лед стрічки Biom D-30A-R+B2:B101F23-B, 10A×3 канали DC12-48V чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00025595 |
| Валюта | USD |
| Кількість зон управління | 3 зони |
| Потужність | 12V < 360W / 24V < 720W |
| Назва | Диммер OEM D-30A-RF23-B DC12-48V (10А 3 канала) чорний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | DC 12-48 V |
| Розділ | Димери |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
| Ток | 30A (10A/канал) |
| Ціна | 21 |
| Число каналів | 1 канал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


