
Офісна світлодіодна панель світильник «SUPERNOVA 3CCT» 50Вт 3000-4500-6500К 4200Лм 595х595х8мм
1 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-018-0050-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісна світлодіодна панель світильник «SUPERNOVA 3CCT» 50Вт 3000-4500-6500К 4200Лм 595х595х8мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 8 мм |
| Світловий потік (лм) | 4200 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 3000К 4500К 6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048 ₴

