
Світильник трековий поворотний «BREMEN-20 3CCT» 20Вт 3000-4500-6000К 1700Лм білий (Horoz Electric)
409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-1020-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий поворотний «BREMEN-20 3CCT» 20Вт 3000-4500-6000К 1700Лм білий (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 156 мм х 63 мм х 146 мм |
| Світловий потік (лм) | 1700 lm |
| Термін експлуатації | 30 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


