
Світильник трековий поворотний «BREMEN-10 3CCT» 10Вт 3000-4500-6000К 800Лм чорний (Horoz Electric)
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-1010-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий поворотний «BREMEN-10 3CCT» 10Вт 3000-4500-6000К 800Лм чорний (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 138 мм х 126 мм х 54 мм |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴


