
Неонова світлодіодна стрічка RGB «DIGITAL-5» 10Вт/м 220В/12В IP65 пульт і адаптер у комплекті 5м (Horoz Electric)
1 703 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081-030-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неонова світлодіодна стрічка RGB «DIGITAL-5» 10Вт/m 220В/12В IP65 пульт і адаптер у комплекті 5м (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | RGB |
| Потужність | 10 W (1 м ) |
| Кількість в пакованні | рулон — 5 метрів |
| Розміри (ДхШхВ) | 6 х 16 мм |
| Термін експлуатації | 30.000 Hrs |
| Додатково | входить до комплекту, адаптер, пульт дистанційного керування |
| Робоча напруга | 220V/12V |
| Світловий потік (лм) | 200 lm/m |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 703 ₴

