
Світильник врізний квадратний під дві лампи «AZELYA-3» метал 172х92х42мм чорний без патрона в комплекті
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 015-048-0003-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний квадратний під дві лампи «AZELYA-3» метал 172х92х42мм чорний без патрона в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 10w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 92 мм х 172 мм х42 |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | черний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

