-4%

Настінне бра світлодіодне "FOREVER-W" 7Вт 4000К 400Лм 200х260мм чорний круг
907 ₴
870,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-013-0007-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 400 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870,72 ₴

