-4%

Підвісний світлодіодний світильник Скріпка "ALWAYS" 12Вт 4000К 700Лм 1200х100мм чорний
931 ₴
893,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-075-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник "ALWAYS" – ідеальний вибір для сучасного інтер'єру.
Потужність: 12W, кольорова температура: 4000K (нейтральне біле світло), світловий потік: 700Lm.
Розміри: 1200x100мм, колір: чорний. Відрізняється стильним дизайном і функціональністю, ідеально підходить для освітлення різних приміщень.
LED-технологія забезпечує довгий термін служби та економію енергії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 700 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893,76 ₴


