-13%

Дизайнерське настінне LED бра 12W 4000K 34.5см
2 042 ₴
1 776,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005472
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED 12W 4000K
Діаметр LED кільця: 345 мм
Діаметр плафонів: 1*80 мм ; 2*100 мм
Від стіни : 100 мм
Матеріал плафонів: скло
Настінна основа: 100*25 мм
Діаметр LED кільця: 345 мм
Діаметр плафонів: 1*80 мм ; 2*100 мм
Від стіни : 100 мм
Матеріал плафонів: скло
Настінна основа: 100*25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал плафона | скло |
| Потужність, W | 12W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Колір корпусу | Бронза |
| Колір плафона | комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776,54 ₴


