
Акрилова підвісна лінійна люстра LED 14W 3000K 100см чорна LVS-7813110
2 343 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVS6131
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1000*80mm
Висота: 950mm
Матеріал люстри: метал+акрил
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 100*25mm (планка 90mm)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1000*80mm
Висота: 950mm
Матеріал люстри: метал+акрил
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 100*25mm (планка 90mm)
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина: | 1000 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 14W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип кріплення | стельова планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343 ₴


