
Підвісна LED люстра дизайнерська 33W 3000K 150см чорна LVS-7813177
4 402 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVS6137
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 33W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1500*400 мм
Висота: 1200mm
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40mm (планка 90mm)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 33W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1500*400 мм
Висота: 1200mm
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40mm (планка 90mm)
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина: | 1500 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 33W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип кріплення | стельова планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 402 ₴


