-13%

Настінне бра дизайнерське 11W 3000K 58х14х8см чорне
2 205 ₴
1 918,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006133
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 3000K
Розмір: 580*140*80 мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення: 570*50mm (планка 320mm)
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 3000K
Розмір: 580*140*80 мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення: 570*50mm (планка 320mm)
Тип лампи: настінна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 11W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип кріплення | планка |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918,35 ₴


