
Врізний LED світильник "ALEXA-8 3CCT" 8Вт 3000-6500К 600Лм круглий чорний
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-048-1008-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований LED світильник "ALEXA-8 3CCT" 8Вт 3000-6500К 600Лм круглий чорний
Світильник вбудований ALEXA-8 3CCT 8W (чорний) ідеально підходить для створення затишної атмосфери в інтер'єрі. Він забезпечує якісне освітлення і підходить для різних стилів оформлення. Цей світильник має можливість вибору кольорової температури від 3000К до 6500К, що дозволяє створити потрібний настрій у приміщенні.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє знизити витрати на електроенергію.
- Можливість вибору кольорової температури від 3000К до 6500К для створення потрібного настрою.
- Компактний і сучасний дизайн, який вписується в будь-який інтер'єр.
- Довговічність і надійність в експлуатації.
Характеристики
- Тип: вбудований світильник
- Потужність: 8Вт
- Кольорова температура: 3000-6500К
- Світловий потік: 600Лм
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм * 32 мм |
| Світловий потік (лм) | 600 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


