
Світильник для підсвітки дзеркала MSK Electric Copter, на 3 лампи GX53, чорний, NL 80400-3
1 240 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619592
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник MSK Electric Copter NL 80400-3 BK — це сучасне освітлювальне рішення від українського виробника MSK Electric, розроблене для зручного й ефективного освітлення. Завдяки трьом поворотним плафонам він забезпечує спрямоване світло, яке можна регулювати в потрібну сторону.
Світильник виготовлений у лаконічному чорному кольорі, що робить його універсальним варіантом для сучасних інтер'єрів. Металевий корпус гарантує міцність, довговічність і стійкість до зовнішніх впливів. Джерелом світла слугують три лампи GX53 (до комплекту не входять), що дає змогу вибрати відповідну колірну температуру для комфортного освітлення.
Ця модель часто використовується як підсвітка для дзеркал, особливо у ванних кімнатах, гардеробних і передпокою. Також світильник ідеально підходить для кухонь, спалень, робочих зон, салонів краси та готелів, де потрібне рівномірне та м'яке світло.
Завдяки стильному дизайну MSK Electric Copter NL 80400-3 BK гармонійно впишеться в інтер'єри в стилі лофт, мінімалізм, хай-тек, модерн. Компактні розміри, просте встановлення та регульовані плафони роблять цей світильник практичним і зручним рішенням для будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 40 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 80400-3 |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір паковання | 75х20х7 см |
| Розміри кріпильної платформи | 660 мм на 40 мм |
| Серія | Copter |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴







