
Настінний світильник-бра MSK Electric Tornado, цоколь E27, бронза, PL 202405
559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619282
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tornado-серія, яка швидко полюблялася нашим покупцям. Її унікальність полягає у великій кількості та різноманітності варіантів світильників. Це настінні світильники, бра, підвісні люстри, або світильники на планці з поворотними механізмами, які кріпляться як на стіну, так і на стелю, одинарні або на кілька плафонів.
Джерело світіння лампа з цоколем Е27.
Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю та спектром світіння.
Вимикач виводиться окремо (як на люстру).
За допомогою однієї серії Tornado — можна зробити ансамбль освітлення всього приміщення або квартири в одному стилі, але з різним функціоналом.
Тип світильників серії Tornado — відрізняється від традиційних, звичних нам, класичних люстр красивими та стильними плафонами, які надають особливого шарму цим світильникам
Бра настінний цієї серії — ідеальне рішення для оформлення інтер'єру в житлових будинках (спальні, зали/гості, коридори, кухні), ресторанах, кафе, барах, офісах, салонах або інших громадських приміщеннях.
Каркас світильника виготовлений із високоякісного металу, що дасть змогу цьому світильнику слугувати багато років.
Порошкові методи фарбування покращують фізичні характеристики металевого виробу та забезпечують його естетичний вигляд.
Світильник укомплектований кріпильними наборами.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Код товару | 202405 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 24х24х22 см |
| Серія | Tornado |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Ширина плафона | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





