
Підвісна люстра MSK Electric Copter, на 6 ламп GX53, чорний, NL 8043-6
3 308 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619518
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На перший погляд серія Copter може вразити та здивувати, тому що люстри відрізняються від звичних нашому погляду люстр. Ця серія виділяється простими лініями та геометричними формами.
Незвичайний вигляд досягається завдяки металевим трубкам у формі променів у поєднанні з квадратними або круглими плафонами.
Люстри підійдуть для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокій або кабінет. Також цю серію можна використовувати під час освітлення громадських закладів, як-от кафе,ресторан, канбінет.
Завдяки серії світильників Copter ви можете підкреслити індивідуальність сучасного дизайну.
Плафони люстр і світильників поєднуються з LED-лампами GX53.
Світильники виготовлені з високоякісного металу. Серія представлена різною кількістю плафонів
Гарантія — 36 місяців.
Люстри укомплектовані кріпильними наборами.
Лампи до комплекту не входять
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Висота плафона | 40 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина: | 1120 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | 8043-6 |
| Розмір паковання | 61х35х30см |
| Серія | Copter |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ширина | 610 мм |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 308 ₴






