
Стельовий світильник MSK Electric Copter, цоколь GX53, чорний, поворотний, NL 80405-1
413 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619313
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одна з популярних серій наших світильників, які вже полюбилися нашим покупцям — Copter. Громіздкі підвісні люстри візуально зменшують приміщення, тому для сучасних інтер'єрів із низькими стелями оптимальним варіантом стане світильник на планці в стилі лофт. Сучасний, нестандартний, ненав'язливий, мінімалістичний вигляд, у чорному білому або алюмінієвому кольорах — гармонійно вписуються в безліч стилів дизайну. Завдяки наявності в серії світильників із різною кількістю плафонів, можна підібрати освітлення як для однієї кімнати, так і на все житло. Можна використовувати безліч варіантів поєднання світильників із цієї серії. Світильник на тросах може відокремити зону відпочинку, над столом або барною стійкою, а також виконувати роль основного освітлення в центрі кімнати. А одинарні плафони матимуть лаконічний вигляд як окремо самостійне, так і в купі як точкове освітлення. Родзинка цієї серії — лампи. Завдяки сучасній різноманітності світлодіодних ламп ми вибрали цікавий варіант GX 53, які освітлюють і завершують вигляд плафона. Німецький діаметр дає достатній кут розсіювання. Можна вибрати потужність і колір світіння. Використовувати як декоративне, додаткове або основне освітлення. А також поміняти лампи за потреби. Поворотні механізми надають функціоналу та зручності у використанні. Світильники виготовлені з високоякісного металу, порошкова фарба, запікається. Гарантія — 36 місяців. Світильники укомплектовані наборами кріплення. Лампи до комплекту не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 |
| Висота плафона | 40 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Код товару | 80405 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 27х11х11см |
| Серія | Copter |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ширина | 90 |
| Ширина плафона | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴




