
Підвісний світильник MSK Electric Teramo, цоколь E27, чорний, NL 31090
1 137 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 620632
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник MSK Electric Teramo NL 31090 BK — це стильне рішення для сучасного інтер'єру. Модель виготовлена в чорному кольорі й обладнана вузьким металевим плафоном із вертикальними прорізами, через які м'яко проходить світло, створюючи цікавий візуальний ефект. Світильник розрахований на одну стандартну лампу з цоколем Е27, що забезпечує простоту вибору та під'єднання. Він чудово підійде для освітлення кухні, обідньої зони, коридору, бару або кафе. Підвіс на дроті дає змогу регулювати висоту встановлення, а компактний розмір робить світильник універсальним для приміщень із різним плануванням. Міцний корпус, лаконічний зовнішній вигляд і актуальний дизайн у стилі лофт роблять цю модель практичним і декоративним елементом в інтер'єрі. Світильник легко монтується й відразу готовий до використання. Надійне та стильне рішення для точкового або акцентного освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100 мм |
| Висота плафона | 310мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 190мм |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | 31090 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 37х10х7 см |
| Серія | Teramo |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір арматури (основа) | Чорний мат |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина плафона | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴




