
Підвісна люстра MSK Electric Beatrice, на 3 лампи G9, білий, NL 3045
2 274 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616183
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1320мм |
| Висота плафона | 500 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 180 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | 3045-3R |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 57х25х23см |
| Серія | Beatrice |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ширина | 200 мм |
| Ширина плафона | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274 ₴




