
Підвісна люстра MSK Electric Enigma, на 3 лампи E27, чорний з бронзою, PL 2024
1 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619284
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Enigma-серія, що стала вподобаною нашим покупцям. Її унікальність полягає у великій кількості та різноманітності варіантів світильників. Це настінні світильники, бра, підвісні люстри, або світильники на планці з поворотними механізмами, які кріпляться як на стіну, так і на стелю, одинарні або на кілька плафонів.
Джерело світіння лампа з цоколем Е27.
Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю та спектром світіння.
Вимикач виводиться окремо (як на люстру).
За допомогою однієї серії Enigma — можна зробити ансамбль освітлення всього приміщення або квартири в одному стилі, але з різним функціоналом.
Тип світильників серії Enigma — відрізняється від традиційних, звичних нам, класичних люстр красивими та стильними плафонами, які надають особливого шарму цим світильникам
Світильник підвісний Enigma дає змогу виставляти плафони на потрібній Вам висоті, забезпечуючи чудовий рівень освітлення. Ідеальне рішення для оформлення інтер'єру в житлових будинках (спальні, зали/гостинні, коридори, кухні), ресторанах, кафе, барах, офісах, салонах або інших громадських приміщеннях.
Каркас світильника виготовлений із високоякісного металу, що дасть змогу цьому світильнику слугувати багато років.
Порошкові методи фарбування покращують фізичні характеристики металевого виробу та забезпечують його естетичний вигляд.
Світильник укомплектований кріпильними наборами.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 980 мм |
| Висота плафона | 125 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 250 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | 2024-3R |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 32х29х28см |
| Серія | Enigma |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип дроту | 2х0.5 в тканинному обплетенні |
| Колір арматури (основа) | Черный+бронза |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина плафона | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





