
Підвісний світильник MSK Electric Harlem, цоколь E27, чорний, NL 210
672 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614749
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | NL 210 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 18.5х18.5х16.5см |
| Серія | Harlem |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



