
Підвісний світильник MSK Electric Turin, цоколь E27, золото муар, лофт, MR 2030
1 447 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618023
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1120 мм |
| Висота плафона | 300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 130мм |
| Діаметр кріпильної чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800 мм (регулюється) |
| Код товару | 2030 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 30х26х20см |
| Серія | Turin |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір арматури (основа) | Золото муар |
| Ширина | 200 мм |
| Ширина плафона | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴




