
Телескопічна стійка для прожекторів MSK Electric, 180 см, жовтий, СТ-2000
966 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617961
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка для прожекторів використовується, коли потрібно освітити місце проведення робіт, а основного світла немає або недостатньо.
Стійка прожекторна також використовується для фото- та відеознімання
Висота стійки для прожектора регулюється.Максимальна висота 180 мм
На кріпильній пранці є отвори для кріплення двох прожекторів по краях.Також можна по центру планки встановити один прожектор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Довжина в зібраному стані | 1200 мм |
| Код товару | CT-2000 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Максимальна висота | 1800 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Розмір паковання | 120х14х11см |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір арматури (основа) | Жовтий |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴



