-13%

Світильник підвісний патрон E27, чорний/білий
1 225 ₴
1 065,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF00003084
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс у стилі лофт
Матеріал люстри – метал + текстиль на пластику
Колір - чорний + білий
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 380х370 мм
Довжина кабеля - 1100 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Матеріал люстри – метал + текстиль на пластику
Колір - чорний + білий
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 380х370 мм
Довжина кабеля - 1100 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн плафона, мм | 380 |
| Довжина кабеля | 1100 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір кріплення до стелі | чорний |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + текстиль на пластику |
| Можливе використання лампи | світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона |
| Розмір плафона | 380х370 мм |
| Тип люстри | Підвісна |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065,75 ₴

