-13%

Люстра з 6 скляними плафонами, патрон E27, золота/прозора
2 205 ₴
1 918,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0002497
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золотий + прозорий
Кількість плафонів - 6
Висота - 400/500/700 мм (регулюється)
Центральний стрижень - складовий (200+300 мм)
Діаметр люстри - 950 мм
Тип кріплення - стельовий коло (120 мм)
Кріплення до стелі колір - золотий
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: золотий + прозорий
Кількість плафонів - 6
Висота - 400/500/700 мм (регулюється)
Центральний стрижень - складовий (200+300 мм)
Діаметр люстри - 950 мм
Тип кріплення - стельовий коло (120 мм)
Кріплення до стелі колір - золотий
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400/500/700 мм (регулюється) |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Діаметр люстри | 950 мм |
| Джерело світла | 6 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір люстри | золотій + прозор |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення до стелі колір | золотий |
| Кількість плафонів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип кріплення | стельовий коло (120 мм) |
| Колір корпусу | золото |
| Центральний стрижень | складовий (200+300 мм) |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918,35 ₴


