Підвіс в стилі лофт з гирею 7526855F-1G BK(300)
Матеріал плафона: метал
Колір плафона - чорний
Кількість плафонів - 1
Висота плафона - 115 мм
Ширина плафона - 300 мм
Патрон - чорний
Кріплення до стелі - коло 100 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 Е27 лампа
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Тип люстри - підвісна
Матеріал плафона: метал
Колір плафона - чорний
Кількість плафонів - 1
Висота плафона - 115 мм
Ширина плафона - 300 мм
Патрон - чорний
Кріплення до стелі - коло 100 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 Е27 лампа
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Тип люстри - підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 115 мм |
| Дизайн плафона, мм | 300 |
| Джерело світла | 1 Е27 лампа |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення до стелі | коло 100 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Патрон | чорний |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафона | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴



