Підвіс в стиле лофт з гирею 7526858F-1G BK
Кількість плафонів – 1
Ширина плафону - 290 мм
Висота плафона - 160 мм
Кріплення - стельове коло 105 мм
Колір кріплення - чорний
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 лампа Е27
Колір патрона – чорний
Можливе виготовлення з іншим кольором патрона
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Ні
Тип люстри – підвісна
Кількість плафонів – 1
Ширина плафону - 290 мм
Висота плафона - 160 мм
Кріплення - стельове коло 105 мм
Колір кріплення - чорний
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 лампа Е27
Колір патрона – чорний
Можливе виготовлення з іншим кольором патрона
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Ні
Тип люстри – підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 160 мм |
| Дизайн плафона, мм | 290 |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір кріплення | чорний |
| Колір патрона | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення | стельове коло 105 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафону | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴



