-13%

Люстра з 16 скляними плафонами, патрон E27, золота/прозора
4 736 ₴
4 120,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0002889
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 16
Плафон: 130 мм (скло)
Висота (макс.): 420 / 520 / 720 мм
Центральний стрижень: складений (200+300 мм)
Діаметр люстри: 950 мм
Основа: 120х20 мм (планка 115 мм)
Матеріал основи: метал
Джерело світла: 16 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 16
Плафон: 130 мм (скло)
Висота (макс.): 420 / 520 / 720 мм
Центральний стрижень: складений (200+300 мм)
Діаметр люстри: 950 мм
Основа: 120х20 мм (планка 115 мм)
Матеріал основи: метал
Джерело світла: 16 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 420 / 520 / 720 мм |
| Діаметр люстри | 950 мм |
| Джерело світла | 16 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 16 |
| Колір люстри | золото + прозорий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Кількість плафонів | 16 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Основа | 120х20 мм (планка 115 мм) |
| Плафон | 130 мм (скло) |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | золото |
| Центральний стрижень | складений (200+300 мм) |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 120,32 ₴


