-13%

Люстра LED 752L56 BK
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*300 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*14=28 W
Люстра поставляється з пультом управління
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*300 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*14=28 W
Люстра поставляється з пультом управління
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Джерело світла | LED |
| Колір акрилу | білий |
| Матеріал | метал+акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність | 2*14=28 W |
| Потужність, W | 28W (14+14) |
| Розмір | 90*300 мм |
| Тип кріплення | стельове |
| Тип люстри | Стельова |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір металу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420,71 ₴

