-13%

LED люстра 36W, чорна
2 042 ₴
1 776,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0003316
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED 752L57 BK
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*380 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*18=36 W
Люстра поставляється з пультом управління
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*380 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*18=36 W
Люстра поставляється з пультом управління
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Діаметр, мм | 380 |
| Джерело світла | LED |
| Колір акрилу | білий |
| Матеріал | метал+акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 2*18=36 W |
| Потужність, W | 36W (18+18) |
| Розмір | 90*380 мм |
| Тип кріплення | стельове |
| Тип люстри | Стельова |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір металу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776,54 ₴


