-13%

Люстра з 27 скляними плафонами, патрон G4, біла
4 491 ₴
3 907,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0003364
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Матеріал плафона: скло
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - білий (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Матеріал плафона: скло
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - білий (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті лампочка G4 1W | в подарунок |
| Висота (макс) | 700 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Джерело світла | 27 ламп G4 (220v) |
| Кількість ламп | 27 |
| Комплектація лампою | Да |
| Кріплення до стелі колір | білий (діаметр 120мм) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Білий |
| Центральна (осьова ) трубка | 200+300 мм |
| Цоколь | G4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 907,17 ₴

