-13%

Люстра з 45 скляними плафонами, патрон G4, чорна/біла
6 941 ₴
6 038,67 ₴
- В наявності
- Код: SLF0003365
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний+білий
Діаметр: 1020 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - чорний (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 45 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Колір люстри: чорний+білий
Діаметр: 1020 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - чорний (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 45 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті лампочка G4 1W | в подарунок |
| Висота (макс) | 700 мм |
| Діаметр | 1020 мм |
| Джерело світла | 45 ламп G4 (220v) |
| Кількість ламп | 45 |
| Колір люстри | чорний+білий |
| Комплектація лампою | Да |
| Кріплення до стелі колір | чорний (діаметр 120мм) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Центральна (осьова ) трубка | 200+300 мм |
| Цоколь | G4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 038,67 ₴


