-13%

Люстра з 8 скляними плафонами, патрон G9, чорна/біла
3 756 ₴
3 267,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0003632
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + бронза + білий
Плафон: 120мм (скло)
Висота (макс.): 800мм (дві трубочки 200мм та 400мм)
Діаметр: 980мм
Кріплення до стелі: 115х25мм
Джерело світла: 8 ламп G9
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: чорний + бронза + білий
Плафон: 120мм (скло)
Висота (макс.): 800мм (дві трубочки 200мм та 400мм)
Діаметр: 980мм
Кріплення до стелі: 115х25мм
Джерело світла: 8 ламп G9
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 800 мм (дві трубочки 200 мм та 400 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 120 |
| Діаметр | 980 мм |
| Джерело світла | 8 ламп G9 |
| Кількість ламп | 8 |
| Колір люстри | чорний + бронза + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення до стелі | 115х25мм |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Плафон | 120 мм (скло) |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 267,72 ₴


