-13%

Світильник підвісний патрон E27, хром/чорний
1 307 ₴
1 137,09 ₴
- В наявності
- Код: SLF0003741
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал — метал + скло
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів — 1
Діаметр плафону— 200 мм
Розмір — 480*290 мм
Тип кріплення — стельове коло
Матеріал кріплення — метал
Колір кріплення — хром
Джерело світла — 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки — 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна, енергозберігаюча.
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів — 1
Діаметр плафону— 200 мм
Розмір — 480*290 мм
Тип кріплення — стельове коло
Матеріал кріплення — метал
Колір кріплення — хром
Джерело світла — 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки — 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна, енергозберігаюча.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн плафона, мм | 200 |
| Діаметр плафону | 200 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір кріплення | хром |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 W |
| Матеріал | метал + скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір | 480*290 мм |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Хром |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,09 ₴



