-13%

Люстра з 24 скляними плафонами, патрон G9, чорна/прозора
9 962 ₴
8 666,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0003864
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри: 1150*300 мм
Висота (макс.): 1300 мм
Тип кріплення: 1 стельове коло + 2 фіксатори
Діаметр стельового кола - 100 мм
Діаметр фіксаторів - 15 мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Колір люстри: чорний + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри: 1150*300 мм
Висота (макс.): 1300 мм
Тип кріплення: 1 стельове коло + 2 фіксатори
Діаметр стельового кола - 100 мм
Діаметр фіксаторів - 15 мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Дизайн плафона, мм | 100+120+150 |
| Діаметр стельового кола | 100 мм |
| Діаметр фіксаторів | 15 мм |
| Джерело світла | 24 лампи G9 |
| Кількість ламп | 24 |
| Колір люстри | чорний + прозорий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 1150*300 мм |
| Розмір упаковки | 102х102х21 (см) |
| Розміри плафонів | 100 мм, 120 мм, 150 мм. |
| Тип кріплення | 1 стельове коло + 2 фіксатори |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 666,94 ₴



