-13%

Люстра з 6 скляними плафонами, патрон G9, чорна/біла
2 450 ₴
2 131,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004063
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі модерн 761J2023-6 BK+WH
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний
Колір плафонів: білий
Плафон: 100 мм (скло)
Довжина люстри: 820 мм
Висота (макс.): 710 мм (три трубочки: 200мм + 200мм + 300мм)
Кріплення до стелі: 350х50х25мм
Джерело світла: 6 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний
Колір плафонів: білий
Плафон: 100 мм (скло)
Довжина люстри: 820 мм
Висота (макс.): 710 мм (три трубочки: 200мм + 200мм + 300мм)
Кріплення до стелі: 350х50х25мм
Джерело світла: 6 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 710 мм (три трубочки: 200 мм + 200 мм + 300 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 100 |
| Довжина люстри | 820 мм |
| Джерело світла | 6 ламп G9 |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Колір плафонів | білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення до стелі | 350х50х25мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Наявність пульта | Немає |
| Плафон | 100 мм (скло) |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 131,50 ₴


