-13%

Люстра з 3 скляними плафонами, патрон E27, чорна/коричнева
2 777 ₴
2 415,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004194
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: 3
Розмір плафона: 145x160мм
Діаметр стельового кріплення: 140мм
Довжина планки: 670мм
Тип цоколя: Е27
Колір: чорний + коричневий
Матеріал: метал + скло
Розмір плафона: 145x160мм
Діаметр стельового кріплення: 140мм
Довжина планки: 670мм
Тип цоколя: Е27
Колір: чорний + коричневий
Матеріал: метал + скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина планки | 670 мм |
| Діаметр стельового кріплення | 140мм |
| Джерело світла | 3 |
| Кількість ламп | 3 |
| Комплектація лампою | Немає |
| Матеріал | метал + скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір плафона | 145x160 мм |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 415,99 ₴


