-13%

Люстра з 7 скляними плафонами, патрон G9, чорна/коричнева
4 083 ₴
3 552,21 ₴
- В наявності
- Код: SLF0004222
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + коричневий
Кількість плафонів - 7
Розмір люстри - 900*300 мм
Висота регулюється: максимум 1250 мм
Кріплення: 500*50*20
Джерело світла - 7 ламп G9 + LED 12 W 4000K
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: чорний + коричневий
Кількість плафонів - 7
Розмір люстри - 900*300 мм
Висота регулюється: максимум 1250 мм
Кріплення: 500*50*20
Джерело світла - 7 ламп G9 + LED 12 W 4000K
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота регулюється | максимум 1250 мм |
| Дизайн плафона, мм | 100+120+150 |
| Джерело світла | 7 ламп G9 + LED 12 W 4000 K |
| Кількість ламп | 7 |
| Колір люстри | чорний + коричневий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення | 500*50*20 |
| Кількість плафонів | 7 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 900*300 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552,21 ₴


