-13%

Люстра з 5 металевими плафонами, патрон E27, чорна
3 185 ₴
2 770,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004257
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Діаметр люстри: 700мм
Висота люстри: 430мм
Довжина осьової трубки: 200мм
Кількість плафонів - 5
Розмір плафона - 220x85мм
Тип кріплення - стельове коло 140 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 5 лампи Е27
Колір люстри: чорний
Діаметр люстри: 700мм
Висота люстри: 430мм
Довжина осьової трубки: 200мм
Кількість плафонів - 5
Розмір плафона - 220x85мм
Тип кріплення - стельове коло 140 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 5 лампи Е27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 430 мм |
| Довжина осьової трубки | 200 мм |
| Діаметр люстри | 700 мм |
| Джерело світла | 5 лампи Е27 |
| Кількість ламп | 5 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Розмір плафона | 220x85мм |
| Тип кріплення | стельове коло 140 мм |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770,95 ₴

