-13%

Люстра з 3 металевими плафонами (300), патрон E27, бронза/білий
1 797 ₴
1 563,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004276
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза + білий
Кількість плафонів: 3
Плафон: 150х150мм
Ширина плафона: 150 мм
Кріплення до стелі: коло 300мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 3 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Тип люстри: підвісна
Колір люстри: бронза + білий
Кількість плафонів: 3
Плафон: 150х150мм
Ширина плафона: 150 мм
Кріплення до стелі: коло 300мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 3 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | 3 лампи Е27 |
| Кількість ламп | 3 |
| Колір люстри | бронза + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Кріплення до стелі | коло 300 мм |
| Кількість плафонів | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 ватів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Плафон | 150х150 мм |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафона | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563,39 ₴

