-13%

Світильник підвісний патрон E27, бронза/білий
654 ₴
568,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004277
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір плафона 150х150 мм
Висота підвісу: від 200 мм до 1000 мм
Тип цоколя: Е27
Кріплення: коло 100мм
Колір: бронза + білий
Матеріал: метал
Висота підвісу: від 200 мм до 1000 мм
Тип цоколя: Е27
Кріплення: коло 100мм
Колір: бронза + білий
Матеріал: метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підвісу | від 200 мм до 1000 мм |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кріплення | коло 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Розмір плафона | 150х150 мм |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір | бронза + білий |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,98 ₴

