-13%

Настінне бра 3W, 4000K, чорне
1 144 ₴
995,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004317
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний настінний світильник
Матеріал - метал
Колір - чорний
Довжина - 470 мм
Плафон - 30*110 мм
Основа (внутрішня) - 90мм
Основа (верх) - 105мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - світлодіоди (LED)
Потужність - 3 W
Колірна температура - 4000К
З вимикачем
Матеріал - метал
Колір - чорний
Довжина - 470 мм
Плафон - 30*110 мм
Основа (внутрішня) - 90мм
Основа (верх) - 105мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - світлодіоди (LED)
Потужність - 3 W
Колірна температура - 4000К
З вимикачем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Джерело світла | світлодіоди (LED) |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір кріплення | чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Потужність | 3 W |
| Основа (верх) | 105 мм |
| Основа (внутрішня) | 90 мм |
| Плафон | 30*110 мм |
| Потужність, W | 3W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995,28 ₴

