-13%

Світильник підвісний на 3 скляні плафони, патрон E27, чорний
2 777 ₴
2 415,99 ₴
- В наявності
- Код: SLF0004345
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс павук з плафонами кулями 756PR1503F-3 BK+BK
Кількість ламп: 3
Діаметр плафона: 150мм
Висота підвісу від 500мм до 1000мм
Довжина дроту: 2200мм
Тип цоколя: Е27
Колір: чорний+чорний
Матеріал: метал
Кількість ламп: 3
Діаметр плафона: 150мм
Висота підвісу від 500мм до 1000мм
Довжина дроту: 2200мм
Тип цоколя: Е27
Колір: чорний+чорний
Матеріал: метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підвісу від | 500 мм до 1000 мм |
| Дизайн плафона, мм | 150 |
| Довжина дроту | 2200 мм |
| Діаметр плафона | 150 мм |
| Кількість ламп | 3 |
| Комплектація лампою | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 200 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 415,99 ₴

