-13%

Світильник накладний патрон E27, бронза/чорний
899 ₴
782,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004396
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник cтельовий 91609X-1 BRZ+BK
Матеріал - метал + скло
Колір - бронза+чорний
Кількість плафонів - 1
Розмір - 150 мм
Тип кріплення - стельове коло 100мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - бронза
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки - 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна енергозберігаюча.
Матеріал - метал + скло
Колір - бронза+чорний
Кількість плафонів - 1
Розмір - 150 мм
Тип кріплення - стельове коло 100мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - бронза
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки - 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна енергозберігаюча.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн плафона, мм | 150 |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір кріплення | бронза |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 W |
| Матеріал | метал + скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір | 150 мм |
| Тип кріплення | стельове коло 100мм |
| Колір | бронза+чорний |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782,13 ₴


