-13%

Люстра з 6 скляними плафонами, патрон E27, чорна
2 940 ₴
2 557,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004457
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Діаметр плафону - 130мм
Висота люстри – регулюється (максимальна висота - 1100мм)
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Діаметр плафону - 130мм
Висота люстри – регулюється (максимальна висота - 1100мм)
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | регулюється (максимальна висота - 1100мм) |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Довжина люстри | 1150 мм |
| Діаметр плафону | 130мм |
| Джерело світла | 6 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплень до стелі | 100 мм (2 шт.) |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557,80 ₴


