-13%

LED люстра 20W (600), 3 режими світла, біла
1 715 ₴
1 492,05 ₴
- В наявності
- Код: SLF0004498
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: білий
Діаметр кільця: 600 мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 20W+20W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Колір: білий
Діаметр кільця: 600 мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 20W+20W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Діаметр кільця | 600 мм |
| Діаметр, мм | 600 |
| Джерело світла | led стрічка (розташована всередині кільця) |
| Комплектація пультом | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + силікон |
| Потужність | 20W+20W |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 40W (20+20) |
| Стельове кріплення | коло 130 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Три режими кольору світла | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492,05 ₴

